Mateusz Piwowarczyk

Jeżeli sporadycznie sprzedajesz już produkty czy usługi i chcesz zacząć to robić w sposób zorganizowany, AIP będzie najlepszym rozwiązaniem. Otworzenie i prowadzenie firmy wiąże się z koniecznością nauczenia się wielu nowych rzeczy. W AIP jest to znacząco ułatwione, poza tym zawsze znajdziesz tu kogoś, kto chętnie Ci pomoże. Według mnie tak właśnie powinna wyglądać nauka przedsiębiorczości, wyłącznie przez praktykę.

2beecomers

To czym się zajmuje nasz startup tak naprawdę jest już opisane w nazwie. To połączenie angielskiego określenia ‘stać się’  oraz e-commerce, czyli handlu internetowego. Z tej kombinacji wynika, że 2beecomers jest miejscem dla tych, którzy chcą zacząć sprzedawać przez internet. W rozumieniu dosłownym, dla tych, którzy
chcą się stać e-commerce. Właśnie dla takich osób przygotowaliśmy stale rozszerzaną ofertę dostępnych rozwiązań. Są w niej między innymi gotowe sklepy internetowe, indywidualnie projektowane sklepy, profesjonalne szablony allegro czy opcje wsparcia marketingowego.